Idealne dekoracje dla sali weselnej


Jeśli jesteśmy już na tym etapie planowania swojego wesela, że wiemy doskonale, gdzie się ono odbędzie, możemy zająć się chociażby dekorowaniem wynajętej sali. To bardzo ważne, aby zaprezentowała się ona jak najpiękniej.

W swojej sali weselnej na pewno ustawimy przynajmniej kilka dłuższych stołów, obok których porozstawiamy krzesła dla wszystkich gości. Jako że jednak te meble same w sobie mogą wyglądać dość nudno, pusto i zwyczajnie, postarajmy się umieścić na nich dodatkowe pokrowce. Nie tylko zapewnią nam one doskonały element wizualny, ale też zostaną docenione przez naszych gości pod względem wygody. O wiele przyjemniej jest siedzieć na miękkiej i estetycznej poduszce, aniżeli na zimnym i sztywnym drewnie.

Nasza sala weselna powinna też po prostu błyszczeć i wręcz emanować radością oraz różnorodnymi kolorami. Nie bójmy się zatem umieścić w niej licznych kwiatów, rozmieszczając je na stołach oraz bezpośrednio na podłodze. Sięgnijmy również po drobne baloniki, serpentyny czy nawet konfetti. Choć te wszystkie drobiazgi bywają dość tandetne, akurat w tym dniu możemy sobie pozwolić na odrobinę kiczu i szaleństwa.
Sprawdź Dom weselny Poznań.